Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

DHL ProView - sūtījumu pārraudzība

DHL ProView ir tiešsaistes rīks. Mēs piedāvājam sūtījumu pārraudzību reāllaikā, izmantojot automātiskus paziņojumus uz e-pastu vai ar SMS palīdzību, tādejādi informējot Jūs par ekspress sūtījuma paņemšanu un piegādi.

Kas ir DHL ProView?

DHL ProView ir sūtījumu izsekošanas tiešsaistes rīks DHL Express klienta numuru īpašniekiem, kas dod iespēju saņemt automātiskus paziņojumus uz e-pastu vai īsziņas veidā, informējot par to, kad sūtījums ir paņemts un kad piegādāts. DHL ProView ļauj pārraudzīt sūtījumus tiešsaistē pēc klienta numura, statusa un tml.
Tas nozīmē, ka Jūs vienmēr esat informēts, kur atrodas Jūsu sūtījums, atrodoties birojā vai kur citur. Pats svarīgākais – Jūs varat informēt arī savus klientus un kolēģus par sūtījuma statusu, tādejādi sniedzot pašu jaunāko informāciju.
Lai izmantotu ProView pārraudzības programmu, Jums ir nepieciešams:
  • DHL Express klienta numurs;
  • Pārliecinieties, ka Jums ir visi klienta numuri (ja tādi ir vairāki), kurus vēlaties pārraudzīt;
  • Pieprasīt PIN katram klienta numuram;
PIN ļaus tikai Jums aktivizēt DHL klienta numurus ProView programmā. Jums PIN ir jāpieprasa katram klienta numuram atsevišķi, ja Jūs izmantojiet vairākus.
  • Pēc PIN saņemšanas, aktivizējiet Jūsu klienta numuru, kad reģistrējaties DHL ProView.
Pirms reģistrācijas pārliecinieties, ka PIN ir katram klienta numuram, lai Jūs veiksmīgi varētu veikt reģistrācijas procesu.
Iepazīstieties ar noderīgu informāciju, lai uzsāktu strādāt ar ProView programmu un pārraudzītu sūtījumus. Apskatīt DHL ProView Demo versijuExternal Link / New Window: Apskatīt DHL ProView Demo versiju
Pieprasīt PIN pa tālruni – klientu apkalpošanas nodaļa labprāt palīdzēs Jums veikt reģistrācijas procesu un saņemt PIN.
Klientu apkalpošanas nodaļas tālrunis: 660 10 000

Pieprasīt PIN tiešsaistē

Aizpildiet PIN pieprasījuma formu tieššaistēonline PIN request un klientu apkalpošanas nodaļas pārstāvis drīzumā sazināsies ar Jums.
 
 
Sūtījumu izsekošana
Sūtījumu izsekošana Vairāk sūtījumu izsekošanas iespēju