Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Informētība par krāpšanu un krāpšanas novēršana

Būdams vadībā starptautisko kravas pārvadājumu jomā, DHL zīmols ir pasaulē pazīstams. DHL dziļi izprot mūsu klientu un viņu sensitīvās informācijas aizsardzības aspektus. Mēs brīdinām Jūs par potenciālu krāpniecisku rīcību, ko var īstenot viltus personas, izmantojot DHL zīmolu.

Krāpnieciska DHL zīmola izmantošana

Ir zināmi gadījumi, kad bijuši centieni maldināt personas, kuras iepērkas tīmeklī, neatļauti izmantojot DHL nosaukumu un zīmolu ar e-pasta saziņas un grafikas, kura no virspuses šķiet DHL izcelsmes, starpniecību.

Lielākoties saziņa attiecas uz patēriņa preču tirdzniecību tīmeklī, kad maksājums var tikt pieprasīts pirms preču piegādes.

Lūdzu, esiet informēti, ka DHL nekad nepieprasa šāda veida samaksu. DHL iekasē tikai to naudu, kas pienākas saistībā ar oficiālajām DHL kravu nosūtīšanas izmaksām.

Šis drošības paziņojums neietekmē saņēmēja pienākumu maksāt par kravas nosūtīšanu, muitas, PVN vai tamlīdzīgas maksas, ja tādas ir maksājamas piegādes brīdī.

DHL neuzņemas nekādu atbildību par jebkādām izmaksām vai maksām, kas nepamatoti radušās krāpnieciskas darbības rezultātā.

Lūdzu, esiet informēti, ka, ja Jūs esat saņēmuši e-pasta ziņojumu, kurā vēstīts, ka DHL cenšas Jums piegādāt paku, un tiek prasīts, lai Jūs atverat šī e-pasta pielikumu, lai veiktu piegādi, ziniet, ka šis e-pasta ziņojums ir maldinošs, paka neeksistē un pielikums var būt datorvīruss.

Lūdzu, neatveriet pielikumu! Šī e-pasta ziņojuma un pielikuma izcelsme nav DHL.

Ja Jums rodas kādas šaubas par tīmekļa vietnes, kas izmanto DHL zīmolu, integritāti, lūdzu, vienmēr piekļūstiet DHL vietnēm ar mūsu globālās tīmekļa vietnes starpniecību.

Lūdzu, ziņojiet par krāpnieciskiem vai aizdomīgiem DHL e-pasta ziņojumiem DHL klientu apkalpošanas dienestam.