Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Jūsu iespēja ko mainīt

Vai jūs meklējat izaicinājumu, kas ir vairāk nekā tikai darbs? Esiet laipni gaidīti DHL! Mēs sniedzam jums iespēju kaut ko mainīt.

DHL sniedz augstskolas absolventiem un karjeras sācējiem dažādas iespējas piedalīties interesantos projektos, izvirzīt prasīgus uzdevumus un uzņemties atbildību, kas ir pareizais veids, kā sākt savu karjeru.

Mūsu augstskolu absolventiem paredzētās programmas optimāli sagatavos jūs šiem uzdevumiem, kā arī jūsu nākotnes karjerai.
DHL piedāvā dažādas programmas augstskolu absolventiem globālā līmenī:

Kā daļu no jūsu profesionālās izaugsmes, mēs piedāvājam plašu turpmākas izglītības kursu un programmu klāstu, kas sniegs jums nepieciešamās iemaņas un zināšanas, nodrošinot sekmīgu veikumu jūsu darba vidē.
Tas aptver apmācības iespējas dažādu speciālistu darba un profesionālo zināšanu, līderisma, personīgās saskarsmes un vadības tehnikas jomās mūsu mācību portālā tiešsaistē mylearningworld.net.
Mēs arī esam ieviesuši savu veiktspējas pārvaldības sistēmu. Tā nodrošina, ka mēs jau agrīni apzinām savu darbinieku potenciālu. Tādējādi mēs varam sniegt atbalstu jūsu nākotnes izaugsmei.

Audziet kopā ar mums!

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat augstskolas absolvents, kurš vēlas tūdaļ sākt savu karjeru, vai persona ar profesionālo pieredzi, jūs varat atrast atbilstošās iespējas, apmeklējot DHL tīmekļa vietni vai mūsu darba sludinājuma lapuNew Window.