Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Sasniedziet savus mērķus

Ar DHL jūs iegūsiet spēcīgu partneri, kas nodrošinās izcilas karjeras iespējas visā pasaulē gan vadītājiem, gan speciālistiem.

Mēs sniedzam jums atbalstu zināšanu paplašināšanas un personīgās izaugsmes jomā, vienmēr apzinoties, ka dzīve ārpus darba ir tikpat stimulējoša, kā pats darbs.
Globālā līmenī mēs palīdzam jums noteikt savas stiprās puses un īstenot potenciālu, piedāvājot dažādas karjeras iespējas un programmas:
Saistībā ar jūsu profesionālo izaugsmi, mēs vēlamies sniegt jums atbalstu iemaņu uzlabošanas un zināšanu paplašināšanas jomā.

Ar mūsu mācību portāla tiešsaistē mylearningworld.net starpniecību mēs piedāvājam plašas turpmākās izglītības un attīstības iespējas. Tās aptver svešvalodu apguvi, apmācību dažādās ekspertu, kā arī ikdienas darbības nodrošināšanas zināšanu un iemaņu, līderisma, personīgās saskarsmes un vadības tehnikas jomas.
Mēs arī esam ieviesuši savu veiktspējas pārvaldības sistēmu. Tā nodrošina, ka mēs jau agrīni apzinām savu darbinieku potenciālu. Tādējādi mēs varam sniegt atbalstu jūsu nākotnes izaugsmei.

Sasniedziet mērķi kopā ar mums!

Vadītājiem un speciālistiem DHL piedāvā interesantas un izaicinošas darba iespējas dažādās darbības jomās visā pasaulē.

Atrodiet atbilstošo iespēju mūsu darba sludinājumu lapā, vai piedaloties kādā no mūsu programmām.