Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 
10000 1000 1000 true
Cenu pieprasījums gaisa pārvadājumiem
External Link / New Window

Cenu pieprasījums un pasūtīšāna tiešsaistē

Saņemt cenu piedāvājumu ātri un izdevīgi
Saņemt cenu piedāvājumu External Link / New Window

Loģistika

DHL piedāvā plašu pakalpojumu spektru loģistikas jomā – sauszemes kravu pārvadājumus, noliktavu pakalpojumus un distribūciju, piegādes ķēžu risinājumus. Tieši tāpēc DHL ir kompetentākais loģistikas speciālists pasaulē.
 
Kravu transportēšana
DHL ir tik liels loģistikas partneris, ka spējīgs piegādāt jebkuru kravu jebkurā vietā, izmantojot avio, jūras, sauszemes vai dzelzceļa pārvadājumus, bet arī spēj sniegt saviem klientiem personalizētu servisu.
 
 
Muita, apdrošināšana un drošība
Ar muitas brokerēšanas ofisu nepārspējamo tīklu, mēs labāk nekā kāds cits saprotam starptautiskās tirdzniecības grūtības.
 
 
Industrijas sektora risinājumi
DHL fokuss uz atlasītiem industrijas sektoriem dod iespēju klientiem strādāt ar speciālistiem – ne tikai loģistikā,bet arī viņu noteiktajā nozarē. Mūsu klientiem ir priekšrocības, jo mēs piedāvājam risinājumus industrijas sektoros.
 
 
Uzglabāšana un izplatīšana
Izprotot Jūsu problēmas un paredzot biznesa un loģistikas vajadzības, DHL eksperti sniedz uzticamus risinājumus, kas ceļ Jūsu uzņēmuma vērtību.
 
 
Piegādes ķēdes risinājumi
Kā pasaules lielākais loģistikas speciālists, mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, kas izceļ mūs pasaules mērogā un valsts līmenī, lai palielinātu jūsu piegādes ķēdes vērtību.
 
 
Klientiem
Esiet sveicināti mūsu klientu zonā! Šeit Jums būs iespēja izsekot kravas un iepazīties ar jaunāko informāciju par kravu transportēšanu.