Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Konta pārvaldīšana

Ja projektu vadībai ir svarīga ikdienas efektivitāte, tad konta pārvaldīšana ir tā sfēra, kur mēs varam nodrošināt ilgtermiņa sadarbības iespējas. Mūsu uzņēmuma kontu pārziņi strādā kā klientu advokāti. Viņi izprot un pārzina jūsu uzņēmuma mērķus un palīdz tos sasniegt ikvienam - gan uzņēmuma vadītājam, gan autoiekrāvēja operatoram, jo zina, kas ir svarīgs jums un jūsu klientiem.

Janosūta vai jāizseko sūtijumu? Lūdzu sazinieties DHL Express vai klientu apkalpošanas centrs pa tālruni: +371 660 10 000

DHL ir izveidojis skaidru kontaktu hierarhiju, tāpēc jūsu vajadzības tiek apmierinātas ātri un konsekventi. Mēs nodrošinām pārrunas ar ekspertiem, kuriem ir pieredze visās galvenajās jomās. Mums ir zināšanas atbilstošajā nozarē, tāpēc mēs izmantojam labākās metodes un jaunākās tendences.
Mēs pārliecināmies, vai esat saņēmis precīzu atbildi no darbinieka, kurš varēja jums to sniegt, vai arī no darbinieka, kurš zināja, kā to visātrāk atrast. Darbinieks, uz kuru jūs varat paļauties, ir pieejam jebkurā brīdī un spēj nekavējoties sazināties ar ekspertiem, kuri spēj atbildēt uz īpašiem jautājumiem. Kontu vadības galvenie pienākumi ir: