Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Pārskats par sektoru

DHL nostādnes saistībā ar sektoriem

Katrā nozarē pastāv savi īpašie raksturlielumi un piegādes ķēdes vajadzības, un tādēļ mūsu sektoru pārvaldības nostādnes paredz sadarbību ar klientiem, lai optimizētu vērtību piedāvājumu atbilstoši nozares, kurā viņi darbojas, īpašajām vajadzībām. Mūsu veiksmes atslēga ir izveidot vienkāršu un unikālu pieredzi katrā sektorā, tādējādi atvieglojot jums īstenot uzņēmējdarbību kopā ar mums. Ar mūsu inovatīvajiem un nozarei paredzētajiem visjaunākajiem risinājumiem mēs radīsim jums priekšrocības konkurētspējas ziņā.

Mūsu galvenie nozaru sektori

Stratēģijas 2015 ietvaros mēs esam nolēmuši pievērst jūsu nozarēm vēl lielāku uzmanību, sākot ar tādiem sektoriem kā zinātnes par dzīvību un veselības aprūpi, tehnoloģijas, enerģijas, mašīnbūve un inženiertehnika, kā arī ražošanai.

Tehnoloģija

Tehnoloģija ir dinamiska nozare, ko raksturo pastāvīgas inovācijas un īsi ražošanas cikli. Konkurējoši tirgi ar krītošām cenām ir norma, un tam nepieciešama efektīva izmaksu pārvaldība.
Vairāk par tehnoloģiju

Zinātnes par dzīvību, veselības aprūpe

Zinātņu par dzīvību un vesel. aprūpes (ZDVA) sektora mērķis ir uzlabot efektivitāti, ievērot globālās atbilstības pras. un pārvaldīt M&A integrāciju.
Vairāk par ZDVA

Inženiertehnika un ražošana

Jo lielāki ir rūpniecisko ražotāju ražošanas procesi, jo aktuālākas ir kompleksas piegādes ķēžu struktūras un aptverošāki risinājumi un tehnoloģijas.
Vairāk par inženiertehniku un ražošanu

Mašīnbūve

Sākas jauna mašīnbūves ēra, kurā cilvēkiem ir svarīgāka lielāka brīvība un mobilitāte. Jaunattīstības valstīs pieprasījums pēc mobilitātes ar katru gadu pieaug.
Vairāk par mašīnbūvi