Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Mūsu vīzija, mūsu misija, mūsu stratēģija

  • Mūsu vīzija ir kļūt par loģistikas uzņēmumu pasaulei.
  • Mūsu misija – Excellence. Simply Delivered. – rāda mums ceļu.
  • Mūsu Stratēģija 2020: Uzsvars.Saiknes veidošana.Augšana. ir mūsu ceļvedis nākotnē.

Mēs vēlamies veidot saikni starp cilvēkiem un uzlabot viņu dzīves. Un mēs to darām ar bezkompromisa uzsvaru uz klientiem un izcilu sniegumu ik dienas.

Nosaukums Loģistikas uzņēmums pasaulei labi saskan ar mūsu klātbūtni vairāk nekā 220 valstīs un teritorijās. Tas sniedzas arī pāri mūsu unikālajām spējām piedāvāt ievērojamu loģistikas risinājumu klāstu.

Mēs vēlamies būt tas loģistikas uzņēmums, pie kura cilvēki vēršas, lai risinātu sūtīšanas vajadzības, karjeras un ieguldījumu iespējas, kā arī palīdzētu saglabāt globālos kritērijus atbildīgai uzņēmējdarbībai.

Stratēģija 2020: Uzsvars.Saiknes veidošana.Augšana.
Mūsu nākotnes vīzija, misija un mērķi sākotnēji tika izklāstīti mūsu Stratēģijā 2015 un pēc tam no jauna uzsvērti mūsu "Stratēģijā 2020: Uzsvars.Saiknes veidošana.Augšana."

Tā ir viegla, bet ne pārāk vienkārša stratēģija. Balstoties uz trim stūrakmeņiem – uzsvaru, saiknes veidošanu un augšanu – mēs esam izveidojuši skaidru plānu turpmākajiem gadiem ar ambicioziem, bet sasniedzamiem mērķiem.

Mēs esam globāls loģistikas uzņēmums ar labu pozīciju pasaules izaugsmes tirgos. Loģistika vēl joprojām ir mūsu galvenais uzņēmējdarbības virziens, bet mēs arī sniedzam pienesumu labākai pasaulei ar nosaukumu "dzīves atbildība".

Saiknes veidošana visā organizācijā

Mūsu cilvēkiem visā pasaulē ir milzīgas zināšanas, prasmes un talanti. Mēs cītīgi strādājam, lai atrastu jaunus veidus, kā izmantot šo bagātību un dalītos tajā ar visu plašo uzņēmumu saimi.

Augšana jaunos tirgus segmentos
Mēs paplašinām savu uzņēmējdarbību augošos tirgos un segmentos, it sevišķi jaunos tirgos un enerģiskajos e-komercijas tirgos visā pasaulē. Tuvojoties 2020. gadam, mēs plānojam paplašināt savus loģistikas pakalpojumus un izmantot šīs iespējas.
false false

Mūsu mērķis

Close

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_3.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_3_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_3_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_5.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_5_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_5_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_4.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_4_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_4_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_6.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_6_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_6_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_2.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_2_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_2_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_1.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_1_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_1_89x49.jpg

Veidot saikni starp cilvēkiem, uzlabot dzīves
Vienojot cilvēkus, DHL ir būtiska nozīme dzīvju uzlabošanā. Starp tirdzniecību un labklājību pastāv dziļa saikne. Globālā tirdzniecība ir atkarīga no loģistikas, kas nozīmē, ka mēs kā loģistikas uzņēmums varam sabiedrībai pienest reālu labumu.

Mēs sniedzam daudz vairāk nekā tikai laicīgi piegādājam pakas un saiņus: mēs sniedzam labklājību, pārvadājam veselību, veicinām izaugsmi un piegādājam prieku. Mēs katru dienu veidojam saikni starp cilvēkiem, uzlabojot viņu dzīves.

Lasīt vairāk (pieejams tikai angļu valodā): Mission and Vision