Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Zaļie risinājumi

Videos
false false

GoGreen programma

Close

GoGreen programma

GoGreen programma

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/green_solution/GreenSolutions/204x99_video_image/video_gogreen_204x99.jpg /jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png
Links Info

Klimata aizsardzības pasākumi

2001: Reaģējot uz vides jautājumu arvien lielāko aktualitāti, Deutsche Post DHL Group izveido uzņēmuma vides komandu.
2002: DHL Zviedrijā uzsāk “Grøna Ton” (Zaļās tonnas) - mūsu pirmo “zaļo” transporta pakalpojumu ar pievienoto vērtību, lai popularizētu atjaunojamos kurināmos.
2005: DHL Parcel Vācijā īsteno savu pilotprojektu “Grüne Paket” , kas paredz paku nosūtīšanas pakalpojumus ar neitrālu oglekļa līmeni.
2006: Kravu nosūtīšanas pakalpojumi ar neitrālu oglekļa līmeni kļūst pieejami DHL Express klientiem vairākās Eiropas valstīs.
2007: Kravu nosūtīšanas pakalpojumus ar neitrālu oglekļa līmeni sāk saņemt mazumtirdzniecības un pasta sūtījumu biznesa klienti Vācijā.
2008: Ar savu GOGREEN programmu, DPDHL ir pirmais loģistikas pakalpojumu sniedzējs, kas apņēmies līdz 2020 samazināt CO2 emisijas par 30%.
2008: DHL piegādes ķēdē tiek ietverta Lielbritānijā pirmā noliktava ar neitrālu oglekļa emisiju līmeni, kurā ierīkots zemes siltumsūknis un jauns elektriskais apgaismojums.
2009: Deutsche Post DHL Group nosūta vairāk nekā 700 miljonus GOGREEN produktu un neitralizē 38,600 tonnas CO2, īstenojot klimata aizsardzības projektus.
2010: Ikgadējais GOGREEN sūtījumu apmērs palielinās līdz 1.7 miljardiem.
2010: GOGREEN pakalpojums ir pieejams arī DHL Global Forwarding (DHL Globālā kravu ekspedīcijas vienība) klientiem visā pasaulē.
2010: DHL Freight (DHL kravu pārvadājumu vienība) sāk piedāvāt CO2 pārskatus noteiktos reģinos. Balstoties uz šiem pārskatiem, klienti var savas emisijas neitralizēt.
2011: DHL Global Forwarding, Freight ievieš Carbon Dashboard (Ziņojumu dēli par oglekli), kas ir tiešsaistes ziņojumu rīks, ar kuru atspoguļo klientiem viņu CO2 emisijas.
2011: DHL Parcel Vācijā tagad nosūta visas privāto klientu pakas ar neitrālu oglekļa līmeni bez papildu maksas.
2011: Lai saņemtu emisijas neitralizācijas sertifikātus, Deutsche Post DHL Group uzsāk savu klimata aizsardzības projektu Lesoto.
2012: Pakalpojumi ar neitrālu oglekļa līmeni tagad ir pieejami DHL Express (DHL ekspressūtījumu vienība) klientiem aptuveni 60 valstīs visā pasaulē.
2012: DHL Express uzsāk ārēji pārbaudītus pārskatu pakalpojumus: klienti tagad var sekot līdzi tam, kādas CO2 emisijas rada viņu sūtījumi.
Optimizēti transporta maršruti, transportlīdzekļi ar alternatīvu piedziņu un energoefektīvas noliktavas: Pastāv daudzi veidi, kā samazināt klimatam kaitīgās CO2 emisijas un citu iedarbību uz vidi saistībā ar preču transportēšanu un uzglabāšanu.

Darbā ar saviem klientiem mēs vēlamies izmantot šo potenciālu. Mēs DHL to dēvējam par "GOGREEN". Mēs uzskatām, ka vides aizsardzība un panākumi biznesā ir ne tikai savietojami, bet arī savstarpēji cieši saistīti.

GOGREEN produkti un pakalpojumi

Izmantojot savas zināšanas un globālo klātbūtni, mēs varam piedāvāt saviem biznesa klientiem plašu "zaļo" produktu un pakalpojumu klāstu. Sniedzot detalizētas "Atskaites par oglekliExternal Link / New Window"*, mēs parādām klientiem, kur viņi atrodas siltumnīcu gāzes izmešu ziņā. Lai gan CO2 izmeši vislielākā mērā nosaka loģistikas ietekmi uz klimata izmaiņām, mēs ziņojam arī par citām siltumnīcu gāzēm (SG), tādām kā metāns un slāpekļa oksīds. Un saskaņā ar starptautiski atzītu starpnodaļu standartu "Siltumnīcu gāzu mūža cikla uzskaite un attiecīgie pārskati", mēs ņemam vērā arī tos izmešus, kas rodas, ražojot un transportējot kurināmo un enerģiju.
Mūsu Zaļās optimizācijasExternal Link / New Window* pakalpojumu ietvarā mēs strādājam ar klientiem, lai identificētu pilnveides jomas un veidus, kā samazināt siltumnīcu gāzu izmešu apjomu. Mēs analizējam savu klientu visu loģistikas ķēdi un strādājam ar viņiem, lai optimizētu tirdzniecības maršrutus un transporta veidus. Turklāt mēs iesakām risinājumus, kā uzlabot viņu vispārējo veikumu vides jomā.
Un, lai kompensētu nenovēršamos izmešus, mēs piedāvājam Klimatam neitrālusExternal Link / New Window* pakalpojumus. Piedaloties brīvprātīgajā izmešu tirdzniecības shēmā, mēs iegādājamies oglekļa kredītus saistībā ar izvēlētajiem projektiem, samazinot izmešu apjomu un sniedzot labumu vietējai sabiedrībai. Kopš 2014.gada janvāra mēs ne tikai samazinām CO2, bet arī citu siltumnīcu gāzu, tādu kā metāna un slāpekļa oksīda, izmešus, viedojot GOGREEN programmu no oglekļa neitrālas līdz klimatam neitrālai. Balstoties uz jauno SG protokolu saistībā ar produkciju, mēs iekļaujam arī tos izmešus, ko rada kurināmā un enerģijas ražošana un transportēšana.

* Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs saites attiecas uz mūsu globālo vietni un ir pieejamas tikai angļu valodā.